Girlanda Raeder Happy New Year

C89721 Raeder Raeder
44.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C89721
Wymiary
Długość 150 cm
Ø 10 cm
Materiały
Papier

Opis produktu

Girlanda Raeder Happy New Year umili Ci powitanie nowego roku w eleganckim stylu.

Girlanda Raeder składa się z połączonych ze sobą 12 tekturowym kółek w kolorze czarnym, każde o średnicy 10 cm. Na każdym z elementów widnieje złota litera, cały łańcuch o długości 150 cm tworzy napis HAPPY NEW YEAR. 

Dekoracja została wykonana ręcznie. Minimalistyczny napis w kolorze złota prezentuje się bardzo elegancko. Dekoracja kolorystyką nawiązuje do lat 20. i z powodzeniem sprawdzi się na przebieranym przyjęciu sylwestrowym w tamtym stylu.

Cechy produktu:

  • dekoracja idealna na przyjęcie sylwestrowe
  • solidne, ręczne wykonanie
  • elegancka kolorystyka

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię