Grill Ariete La Grigliata 2

8003705107861 Ariete Ariete
259.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8003705107861
Wymiary
50 x 41 x 10 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, metal, szkło

Opis produktu

Praktyczny, zajmujący niewiele miejsca grill do użytku w domu, na tarasie i w restauracjach. Szczelna pokrywa, którą można zarówno uchylać jak i całkowicie zdejmować sprawia, że poza smażeniem i grillowaniem, w grillu można również potrawy podduszać. Z tyłu znajdują się nóżki, które umożliwiają przechowywanie grilla w pozycji pionowej – na kuchennym blacie lub w szafce.
Moc 2200 W, termostat.
Można myć w zmywarce.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Kolekcja: Ariete La Grigliata

Zobacz kolekcję

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię