Grill Ariete Toast & Grill Slim

1911/10 Ariete Ariete
188.00 PLN
188,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1911/10
Wymiary
31 x 24 x 9 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Doskonały sposób na samodzielnie grillowane hamburgery, bułki, mięsa i sandwiche. Ciężka, masywna pokrywa grilla dobrze dociska umieszczone w nim produkty, dzięki czemu wygodnie się je grilluje a gotowe mają na swojej powierzchni charakterystyczne prążki.
Moc 1000 W, lampka gotowości, teflonowa powierzchnia grzejna, termostat z możliwością regulowania wysokość górnej płyty grzejnej.
Grill można swobodnie przechowywać zarówno w poziomie jak i w pionie.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię