Gwiazda na choinkę Stelton Tangle

10220 Stelton Stelton
404.00 PLN
404,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10220
Wymiary
Szerokość: 25 cm
wysokość: 23,6 / 34,3 cm
Materiały
stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Gwiazda na choinkę Stelton Tangle, zaprojektowana przez duet Halskov & Dalsgaard przepięknie zwieńczy bożonarodzeniowe drzewko. Wykonana ze stali platerowanej mosiądzem ozdoba jest elegancką propozycją dla wielbicieli oryginalnych dekoracji. Wprowadzi do Twojego domu świąteczną atmosferę. W połączeniu z innymi produktami z kolekcji stworzy niesamowity, magiczny klimat. W kolekcji Tangle znajdują się także świeczniki, zawieszki na choinkę, kosz na owoce oraz wazon.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię