Hamak Skagerak Sambito

S1950525 Skagerak Skagerak
669.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
S1950525
Wymiary
Długość 350 cm
230 x 140 cm
Materiały
Płótno

Opis produktu

Pomysł na relaks w ogrodzie! Ten długi, płócienny hamak zawieszony między drzewami pozwoli na chwilę odpoczynku od słońca i przyjemnym kołysaniem wprawi w dobry nastrój. Stylowe frędzelki, którymi jest wykończony dodają mu eleganckiego wyglądu, a dużo miejsca wewnątrz pozwala włożyć do środka poduszki i koc. Wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny styl!

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 4
4.0
Bartosz_N 04.07.2018
Hamak w marinistycznym klimacie, przywołuje marzenia o zamorskich podróżach. Trochę drogi ale nieziemsko wygodny i starannie wykonany.