Iluminowana misa Philippi Arena

123076 Philippi Philippi
499.00 PLN
499,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
123076
Wymiary
Ø 30 cm
Materiały
Szkło, stal chromowana
Wykończenie
błyszczące

Opis produktu

Kompozycja ze szkła i ognia. Posiada chromowane gniazda na cztery lampki tealight. Zapalasz i sam decydujesz, co chcesz nimi oświetlić. Może kompozycję z ulubionych owoców? Sałatkę, którą przyrządzasz tak jak nikt inny? Może gotową do podania potrawę? A może po prostu zaszalejesz, napełnisz misę grzańcem i zrobisz gorącą imprezę?

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Celem Damian Evansa jest tworzenie prostych, efektownych i użytecznych przedmiotów. W swojej pracy skupia się na szukaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym produkty będą jeszcze bardziej funkcjonalne. Założył własne studio Damian Evans Design, które specjalizuje się w projektowaniu mebli oraz różnorodnych produktów. Do jego klientów należą znane międzynarodowe marki m.in. Joseph Joseph, New Soda, Philippi, Kohler Mira oraz Lexon. Prace Evansa pojawiały się na wystawach w USA oraz Japonii, a także były umieszczane w wielu ważnych publikacjach, na przykład w International Design Year Book.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Anka 01.02.2018
2 w 1. Misa i jednocześnie świecznik, wbrew moim wcześniejszym obawom sprawdził się świetnie i wzbudzał zainteresowanie oświetlonej sałatki. Jako dekoracja również pięknie wygląda, bardzo lubie zapalone wszelkie świeczki więc w moim domu używam go bardzo często.