Inteligentna doniczka Botaneo Eylo, biała

VBOT-EAWBA-B-66 Botaneo Botaneo
459.99 PLN
459,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
VBOT-EAWBA-B-66
Materiały
Tworzywo sztuczne, LED

Opis produktu

Doniczka Botaneo EYLO to sposób na domowe wyhodowanie aromatycznych ziół.

Doniczka EYLO w białym kolorze ma prostokątną zaokrągloną formę. Jednocześnie można w niej hodować dwie różne rośliny. Doniczka posiada górny ruchomy stelaż, na którym umieszczone jest panel oświetleniowy LED.

Lampa emituje światło o odpowiedniej długości fali, dzięki temu roślina może rosnąć bez dodatkowego oświetlenia w pokoju bez okien. Panel LED zostaje włączony przez 16 godzin i wyłącza się na pozostałe 8. W ten sposób imituje naturalny cykl dnia i nocy.
Odległość między źródłem światła a rośliną można regulować.

Doniczka jest wyposażona w specjalny zbiornik na wodę o pojemności 1 litra. Poziom wody jest kontrolowany na bieżąco za pomocą widocznego pływaka oraz minimalnego poziomu wody.

Dzięki inteligentnej donicy możesz wyhodować w domu rośliny, o jakich tylko marzysz. Zioła i warzywa będą gotowe do spożycia w ciągu nawet 4 tygodni.

Do otworów donicy są przeznaczone specjalne wkłady nasienne Lingot - dostępne w około 50 różnych odmianach.

Urządzenie jest przyjazne dla środowiska, może zostać poddane recyklingowi. Dodatkowo jest wyposażone w oszczędne oświetlenie LED.

Cechy produktu:

  • energooszczędne oświetlenie
  • przyjazny dla środowiska
  • możliwość dostosowania do różnych roślin
  • 50 różnych gatunków wkładów roślinnych

Marka

Botaneo to nowa marka z branży urban farming. Oferowane produkty są specjalnie opracowane pod względem technologii i zapewniają idealne warunki do wzrostu dla ziół i innych rodzajów roślin.

Celem Botaneo jest popularyzowanie domowych ogrodów. Marka dostarcza wysokiej jakości akcesoria wspomagające wzrost roślin.

Inteligentne doniczki marki Botaneo zapewniają roślinie najlepsze warunki. Dzięki nim możesz cieszyć się aromatycznym smakiem ziół własnej domowej hodowli.Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię