Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml

Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml
Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml
x zamknij

Kafeteria do espresso Alessi Ossidiana 150 ml

alessi
Mario Trimarchi
224.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Pojemność 150 ml
Ø 8,5 cm
Aluminium, żywica termoplastyczna
alessi-MT18/3
 
Doskonała w każdym calu!
Piękna aluminiowa kafeteria do zaparzania espresso po włosku. Wykonana z iście architektonicznym polotem, techniką tzw. odłamywania kolejnych warstw aluminium z cylindrycznego bloku. Całość jest estetyczna, funkcjonalna, posiada wyprofilowaną rączkę za którą zaparzacz wygodnie unosi się do góry oraz specjalną wypustkę, która ułatwia nalewanie do filiżanek świeżo zaparzonej kawy.
Kafeterię można używać na wszystkich kuchenkach, oprócz indukcyjnych.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Inne z kolekcji Alessi Ossidiana

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.