Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony

Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony
Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony
x zamknij

Kamień do pieczenia burgerów Emile Henry BBQ, czerwony

acme
Emile Henry BBQ
459.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Długość 39 cm
Szerokość 39 cm
Ceramika
EH347548
 
Kamień ceramiczny Emile Henry BBQ, przeznaczony do pieczenia burgerów na grillu. Dwupoziomowa płyta jest bardzo praktyczna, ponieważ chroni przygotowywane produkty przed bezpośrednim działaniem ognia. Dolna część sprawdzi się do podgrzewania kawałków mięsa, natomiast górna będzie idealna do podpiekania bułek albo podgrzewania gotowych hamburgerów. Dzięki specjalnie żłobionej powierzchni smażone produkty nie przywierają do kamienia. Do zestawu dołączono sześć stalowych szpilek, dzięki którym burgery pozostaną w odpowiedniej pozycji. Z takim gadżetem przyjęcie w ogrodzie będzie udane, ponieważ każdy gość otrzyma doskonale wypieczonego burgera. Czas na grilla!

W górnej części kamienia wydzielono miejsce na 6 burgerów.

Wyprodukowano we Francji.

Inne z kolekcji Emile Henry BBQ

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.