Kandelabr Normann Copenhagen Heima

330300 Normann Copenhagen
230
230,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
330300
Wymiary
Podstawa: 13,8 cm x 13,2 cm
Wysokość: 20,4 cm
Materiały
Żeliwo

Opis produktu

Klasyczny duński kandelabr- świecznik na geometrycznie rozłożonej podstawie, z miejscem na 4 świece. Nutka nowoczesnego wykonania i klimat rodem z mitologii. Ładnie wygląda zastosowany do dekoracji stołów na przyjęciach, w restauracji i w salonie.

Czyszczenie: Nagrzej piekarnik do 250 stopni i ustaw w nim świecznik do góry nogami na papierze do pieczenia. Po 5minutach wyjmij i usuń resztki wosku papierem kuchennym. Ostrożnie! Świecznik będzie gorący.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów, dekoracji i akcesoriów kuchennych, a ich praktycznymi zaletami. Oryginalne projekty zmieniają konwencjonalne myślenie, zachwycają i urzekają formą, kształtem i kolorem. Wielokrotnie nagradzane na całym świecie: za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. Od 2001 roku każdy kolejny, bez wyjątku to liczne, prestiżowe nagrody dla Normann Copenhagen. Duński design – duński styl życia!

Projektant

Posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię