Kanister na wino Seletti Estetico Quotidiano

10480 Seletti Seletti
339.00 PLN
339,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10480
Wymiary
Wysokość 30,2 cm
23,3 x 12,4 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Kompletne zaskoczenie dla miłośników wina! Oto pojemnik w kształcie klasycznego kanistra ze szczelnym korkiem ograniczającym dopływ powietrza do tego szlachetnego trunku. Taka dekoracja postawiona na stole wprawi gości w zadziwienie, ale prawdziwy szok przeżyją wtedy gdy z porcelanowego "naczynia" nalejesz im wino do kieliszków.
Kolekcja Estetico Quotidiano - nowy pomysł na przedmioty codziennego użytku!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię