Karafka do mrożonej herbaty Blomus Blend Tea-Jay 800 ml

63537 Blomus Blomus
499.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
63537
Wymiary
Pojemność 800 ml
Ø 9,5 cm
wysokość 30,5 cm
Materiały
Szkło, stal szlachetna, silikon

Opis produktu

Karafka przeznaczona do podawania mrożonej herbaty marki Blomus z serii Tea-Jay.. Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz szkła. Silikonowa uszczelka skutecznie domyka górne wieko i zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Do specjalnego sitka umocowanego u góry karafki wlewamy wrzątek i zaparzmy herbatę, natomiast w szklanym pojemniku umieszczamy kostki lodu oraz wodę. Do dzbanka możemy dolać także soku lub dodać świeżą cytrynę. Specjalny mechanizm pozwala przelać zaparzoną herbatę w sitku wprost do szklanego pojemnika, co powoduje natychmiastowe schłodzenie naparu.

Blomus to niemiecka firma stawiająca na elegancję i prostotę. Projektanci tej marki za cel obierają sobie przede wszystkim funkcjonalność, za którą idą nowatorskie rozwiązania designerskie.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

Pełna nazwa: Flöz Industrie Design. Studio założone w 1989 r. przez Petera Golz'a i Olivera Wahl'a. Uważane jest za ikonę Niemiec. Sama nazwa (niemieckie słowo "Flöz" oznacza złoże) utożsamiana jest z rejonem Zagłębia Ruhry - tradycyjnie kojarzonym z ciężko pracującymi, pełnymi pasji ludźmi. Faktycznie, "zjeżdżając w dół" w trakcie przeglądania ich osiągnięć, napotykamy ogrom skrajnie różnych, uznanych projektów dla prestiżowych marek. Kaski rowerowe Cratoni i KED, torby, rakiety tenisowe i buty Adidas, pompki rowerowe SKS, świeczniki, lampiony, akcesoria kominkowe i łazienkowe Blomus, akcesoria do tenisa Andros, grille Enders... i na pewno dużo jeszcze przed nimi!

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię