Karafka do wina z wkładem chłodzącym XDDesign Gliss 0,75 l

P264.021 XDDesign XDDesign
239.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P264.021
Wymiary
Pojemność 0,75 ml
wysokość 29 cm
Materiały
Szkło, stal szlachetna, silikon
Ograniczenia

Opis produktu

Oryginalna karafka do wina Gliss marki XDDesgin o pojemności 0,75l: z wkładem chłodzącym, który pozwala długo utrzymywać w środku niską temperaturę napoju. Do wkładu wrzuca się kostki lodu, które dzięki stalowym ściankom cylindra nie topią się szybko i wydłużają chłodną temperaturę w środku karafki. Dodatkowo nakrętka karafki posiada specjalne sitko – rozdzielacz, który podczas nalewania wina do kieliszków sprzyja jego napowietrzaniu i wydobywa z trunku najlepszy smak.
Stworzona do postawienia na stole w czasie imprezy z przyjaciółmi oraz jako stały element domowego barku.
Designerskie wykonanie pod znakiem holenderskiej kreatywności!

Marka

XDDesign to wyższy poziom przedmiotów codziennego użytku! Holenderskie tradycje i niezwykłe wzornictwo stosowane przez projektantów XDDesign sprawiły, że ich produkty wielokrotnie nagradzano za połączeniu designu i kreatywności, która zmieniała na pozór zwykłe przedmioty w fantastyczne upominki o nowatorskich kształtach. Wśród propozycji XDDesign znajdują się akcesoria lifestyle(codziennie wykorzystywane w domach) i outdoor (zabierane na świeże powietrze) oraz szereg praktycznych urządzeń o prostych funkcjach i niezwykłym wyglądzie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię