Karafka Holmegaard Christmas 730 ml

4800493 Holmegaard Holmegaard
312.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800493
Wymiary
10 x 7,5 x 19,5 cm [dł x szer x wys]
Materiały
szkło prasowane
Ograniczenia

Opis produktu

Karafka Holmegaard Christmas 730 ml to piękny świąteczny prezent – idealny dla miłośnika mocniejszych alkoholi. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich jest ich smakoszem, to z pewnością docenisz pięknie zdobioną karafkę, w której umieścisz ulubiony mocny alkohol. Szczelne korkowe zamknięcie pozwoli zachować trunkowi świeżość.

Karafka Holmegaard Christmas 730 ml została wykonana z przezroczystego szkła, a na jej powierzchni znajdziesz liczne nadruki symbolizujące okres świąteczny – to frontowa ściana domu z ozdobami i choinkami. Trudno wyobrazić sobie bardziej klasyczny świąteczny obrazek.

Karafka Holmegaard Christmas 730 ml to także świetny pomysł na prezent właśnie pod choinkę, jeśli wciąż nie wiesz, co kupić bliskiej Ci osobie!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię