Karafka Jamie Oliver 0,8 l

803004 Jamie Oliver Jamie Oliver
47.20 PLN

Special Price 47,20 zł

Normalna cena: 59,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
803004
Wymiary
Pojemność 0,8 l
Materiały
Szkło z recyclingu
Ograniczenia

Opis produktu

Pięknie wyprofilowana karafka na oliwę, ocet winny, lub inne płynne przyprawy często używane w kuchni. Zwężona szyjka pozwala wygodnie chwycić karafkę całą dłonią i przenieść ją na inne miejsce, lub odmierzyć z niej porcję potrzebnej oliwy. Zamykana szczelnie na korek.
Karafka sygnowana nazwiskiem Jamie Oliver, to gwarancja najwyższej jakości i ekologicznych inspiracji (szkło z recyklingu)! Sam Jamie Oliver to słynny, brytyjski szef kuchni, którego programy telewizyjne robią furorę na świecie: propaguje restrykcyjną filozofię zdrowego jedzenia, ekologiczne klimaty i żywność o najlepszym pochodzeniu.

Marka

Produkty sygnowane nazwiskiem - marką Jamie Oliver to gwarancja najlepszej funkcjonalności akcesoriów kuchennych! Sam Jamie Oliver to absolutnie wyjątkowa postać brytyjskiej sztuki kulinarnej, która podbija świat doskonałymi przepisami, restrykcyjną filozofią zdrowego jedzenia o najlepszym pochodzeniu i milionami pomysłów na to, co można zmienić w kuchni, by stała się prawdziwym sercem domu. Trendy ekologiczne, świeżość pomysłów i radość z przygotowywania i podawania jedzenia - to kwintesencja marki Jamie Oliver.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię