Karafka Rig-Tig COOL-IT 1,5 l, rose

Z00071-9 Rig-Tig Rig-Tig
178.00 PLN
178,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00071-9
Wymiary
Śr. 9,5 x 31H cm
Materiały
Szkło boro-krzemowe, tworzywo sztuczne

Opis produktu

Karafka Rig-Tig COOL-IT 1,5 l rose łączy prostą, nowoczesną formę i funkcjonalność. Świetnie sprawdzi się do serwowania chłodnych napojów: soków, mrożonej herbaty czy wody. Pomieści ok. 6 szklanek napoju, będzie więc odpowiednim towarzyszem posiłków w gronie rodziny lub przyjaciół.

 

Szklana karafka zamykana jest za pomocą korka z tworzywa sztucznego. Aby otworzyć karafkę i nalać napój do szklanek, wystarczy obrócić kulkę w korku w dół. Ponowne obrócenie jej do góry szczelnie zamyka naczynie.


Karafka Rig-Tig COOL-IT 1,5 l rose bez trudu zmieści się w większości drzwi lodówkowych. Dzięki temu będziesz mieć w zasięgu ręki chłodny napój zawsze wtedy, gdy zapragniesz napić się czegoś orzeźwiającego.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię