Karafka z dekanterem i podstawką chłodzącą Eva Solo 0,75 l

567473 Eva Solo Eva Solo
528.00 PLN
528,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567473
Wymiary
Pojemność 0,75 l
Materiały
Szkło, tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Piękna karafka do wina z załączonym stalowym dekanterem, dzięki któremu proces napowietrzania wina i wydobywania z niego pełni aromatu przebiega sprawniej i szybciej. Całość w charakterystycznym, pękatym kształcie u podstawy i z mocno zwężoną szyjką.
Do karafki dołączona jest chłodząca podstawa zawierająca chłodzący żel – wcześniej schłodzony w zamrażarce utrzyma niską temperaturę wina nawet do czterech godzin.
Wersja ekskluzywna – stworzona przez duńską markę Eva Solo z myślą o tych, którzy cenią optymalny smak i aromat winnych trunków.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię