Karafka z jedną szklanką Stelton Pilastro 1l

X-507 Stelton Stelton
240.00 PLN
240,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-507
Wymiary

Ø10,5 cm, wysokość: 27 cm

Materiały
szkło
Ograniczenia

Opis produktu

Karafka z jedną szklanką Stelton Pilastro 1 l to wysokiej jakości komplet, inspirowany stylem art deco z lat 20. XX wieku. To połączenie funkcjonalności i nieprzeciętnej stylistyki. Karafka posiada pojemność 1 litra, z kolei szklanka – 200 ml. Oba elementy posiadają przezroczystą formę oraz ryflowaną, stylową powierzchnię.


Zostały wykonane ze szkła, co ma swoje przełożenie zarówno w przyjemnym dla oka wyglądzie, jak i trwałości. Komplet został stworzony z myślą o wodzie, jednak równie dobrze sprawdzi się w przypadku soków czy koktajli.


Karafka z jedną szklanką Stelton Pilastro 1 l stanowi świetny pomysł na prezent! Szklanka dodatkowo stanowi zatyczkę dla karafki, a więc jest to komplet niezwykle praktyczny i dobrze przemyślany.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię