Karafki do oliwy i octu Sagaform, Nature, 0,35 l, 2 szt.

SF-5018328 Sagaform Sagaform
177.90 PLN
177,90 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SF-5018328
Wymiary
śred. 7,5 x 19,5 cm
Materiały
szkło, korek
Ograniczenia

Opis produktu

Karafki do oliwy i octu Sagaform, Nature, 0,35 l, 2 szt. pozwolą w efektowny sposób podać płynne przyprawy na stół. Odpowiednio wyprofilowane dzióbki ułatwiają precyzyjne dozowanie octu i oliwy. Karafki wyróżniają się nieprzekombinowaną, elegancką formą, dzięki czemu stworzą spójną kompozycję z wieloma aranżacjami stołu. 


Karafki do oliwy i octu Sagaform, Nature, 0,35 l, 2 szt. mają kuliste korki, które stanowią „kropkę nad i” tego zestawu o prostym, a jednocześnie efektownym wzornictwie. Korek, z którego wykonano zatyczki, pochodzi ze zrównoważonej uprawy. Dzięki temu karafki nie tylko prezentują się estetycznie, ale również są doskonałym wyborem dla osób pragnących otaczać się przedmiotami w stylu eko.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię