Karmnik dla ptaków Blomus Pianeta domek

65269 Blomus Blomus
51.75 PLN

Special Price 51,75 zł

Normalna cena: 69,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 2 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
65269
Wymiary
Wysokość 13 cm
szerokość 12 cm
Materiały
Stal szlachetna, nylon

Opis produktu

Ten zawieszany na gałęzi karmnik pozwala maksymalnie podglądać ptaki w czasie jedzenia!
Na pewno spodoba się wielbicielom wróbli, sikorek i innych fruwających stworków dokarmianych zimą. Do specjalnego woreczka wykonanego z wytrzymałej siatki wkłada się ciastko, chleb, lub większe kawałki pieczywa a ptaki przysiadające obok (na konstrukcji w kształcie domku) będą je sobie swobodnie dziobały.
Wysokość podwieszenia karmnika można regulować specjalnym pierścieniem, który stanowi również dodatkowe miejsce dla ptaka, który oczekuje na swoją kolejkę do jedzenia;)
Zdecydowanie oryginalny!

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  Ponieważ często pytacie jak i gdzie kupić szybko produkty Blomus, w sklepie internetowym Czerwonej Maszyny przygotowaliśmy filtr produktów dostępnych "od ręki". Można je odebrać nawet tego samego dnia w sklepie w Krakowie. Pozostałe produkty dostarczamy zazwyczaj do 2 dni.

Projektant

Susanne Augenstein kocha przyrodę, a w szczególności ptaki. Poprzez swoje prace stara się pokazać, że obcowanie z naturą może być źródłem inspiracji oraz sposobem na komunikowanie się ze światem. Do jej najpopularniejszych projektów należą nowoczesne karmniki dla ptaków (m.in. „Fuera”, „Nido”, „Pianeta”) oraz stalowe wiatraki ogrodowe („Viento”), wyprodukowane przez niemiecką markę Blomus. Model „Fuera” uważany jest za jeden z najciekawszych projektów tego typu. Prace Susanne są bardzo pomysłowe – charakteryzują się ciekawymi formami, dużą funkcjonalnością oraz starannym doborem materiałów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię