Karmnik dla ptaków Umbra Bird cafe

480290-660 Umbra Umbra
159.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
480290-660
Wymiary
20 x 18 x 18 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, akryl

Opis produktu

Ten ultranowoczesny karmnik zrobi prawdziwą furorę na tarasie, balkonie czy podwieszony w ogrodzie. Geometryczna bryła typu domek stanowi miejsce na wsypanie do środka ziaren i mieszanek dla ptaków (wsypuje się je od góry, przez zdejmowaną pokrywę). W miarę jak ptaki zjadają to, co znajduje się w lekko wysuniętej części podajnika – z domku wysuwają się kolejne ziarenka. To praktyczny pomysł, który zminimalizuje czas dokarmiania ptaków (raz wypełniony domek długo „wysypuje” z siebie ziarna), i pozwoli dłużej cieszyć się ładnym widokiem.
Karmnik ma od dołu specjalne otworki, które umożliwiają odpływ wody (w razie deszczu) i tym samym pomagają szybciej osuszać ziarna.
Umbra – designerskie pomysły, nieszablonowe rozwiązania i ponadczasowy styl!

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię