Kartka świąteczna Raeder choinka

92002 Raeder Raeder
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
92002
Wymiary
11,8x16,6 cm [szer. x wys.]
Materiały
Kartka składana, wkładka wykonana z papieru akwarelowego

Opis produktu

Kartka świąteczna Raeder choinka to niezwykła kartka, która rozkłada się na boki. Kartka świąteczna Raeder choinka została przygotowana z wysokiej jakości papieru ze złotymi zdobieniami i wzorami. Wewnątrz znajdziesz miejsce na wypisanie życzeń. To świetny sposób na obdarowanie rodziny i przyjaciół.
Kartka świąteczna Raeder choinka została przygotowana w kolorach zielonym i kremowym, z dodatkami złotego. Jest zawiązywana, a specjalny sposób wycięcia i złożenia sprawia, że po wyjęciu z koperty przypomina po prostu choinkę.
Przygotowane z farby akwarelowej ozdobniki sprawiają, że kartka wygląda odświętnie i wyjątkowo. Możesz wysłać ją bliskim albo podarować podczas wspólnej świątecznej kolacji, wraz z prezentem.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię