Kartka świąteczna Raeder gwiazdka

92003 Raeder Raeder
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
92003
Wymiary
11,8x16,6 cm [szer. x wys.]
Materiały
Kartka składana, wkładka wykonana z papieru akwarelowego

Opis produktu

Kartka świąteczna Raeder gwiazdka to niezwykły dodatek do świątecznej atmosfery. Wewnątrz znajdziesz specjalnie przygotowaną kartkę z liniami. Kartka świąteczna Raeder gwiazdka w ten sposób jest nie tylko estetyczna, ale również praktyczna. Umożliwia równe zapisane życzeń, co zwykle jest wyzwaniem!
Kartka świąteczna Raeder gwiazdka została przygotowana ze specjalnie wyciętego wysokiej jakości papieru. Z przodu znajduje się zdobienie o kształcie gwiazdy. Jest zawiązywane na sznurek, dzięki czemu świetnie się układa i prezentuje po wyjęciu z koperty.
Kartka świąteczna Raeder gwiazdka ma zdobienia akwarelowe i jest gotowa w szarym kolorze ze srebrnym ozdobnikami. Świetnie wpisuje się w świąteczną aranżację.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię