Kartka świąteczna Raeder prezent

92005 Raeder Raeder
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
92005
Wymiary
11,8x16,6 cm [szer. x wys.]
Materiały
Kartka składana, wkładka wykonana z papieru akwarelowego

Opis produktu

Kartka świąteczna Raeder prezent to ciekawy sposób na przekazanie życzeń. Kartka świąteczna Raeder prezent została przygotowana z papieru doskonałej jakości, co przekłada się na jej elegancki wygląd. Kremowa kolorystyka z czerwonymi dodatkami sprawia, że sprawdzi się doskonale na wiele okazji.
Kartka świąteczna Raeder prezent jest składana. Po wyjęciu z koperty widzisz czerwony sznurek, który sprawia, że całość prezentuje się jak upominek. Po rozwiązaniu wewnątrz oczom obdarowanej osoby ukażą się świąteczne życzenia.
Elegancka kartka świąteczna Raeder prezent ma w środku miejsce na wypisanie życzeń. Zrobisz to równo dzięki specjalnej liniaturze. Kartka sprawdzi się zarówno na urodziny, jak i inne okazje, np. święta.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię