Kartka świąteczna Raeder serce

92004 Raeder Raeder
25.00 PLN
25,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
92004
Wymiary
11,8x16,6 cm [szer. x wys.]
Materiały
Kartka składana, wkładka wykonana z papieru akwarelowego

Opis produktu

Kartka świąteczna Raeder serce to świetny dodatek do prezentu. Możesz też wysłać ją komuś, o kim myślisz. Kartka świąteczna Raeder serce została ozdobiona motywem serca i jest dostępna w czerwonym kolorze. Świetnie sprawdzi się zarówno na okazję Walentynek, jak i przy osobistych okazjach czy na święta.
Kartka świąteczna Raeder serce została przygotowana z wysokiej jakości papieru. Jest składana, a po wyjęciu z koperty w oczy rzuca się motyw serca ze złotymi zdobieniami. Dodatkowo kartka jest zawiązywana, co nadaje jej intymny charakter.
Kartka świąteczna Raeder serce wewnątrz ma specjalne miejsce do wypisania życzeń. Elegancka kartka w linie ułatwia równe zapisanie tekstu, co zazwyczaj sprawia wiele kłopotów.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię