Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Kawiarka A di Alessi Mame 0,9 l

Kawiarka A di Alessi Mame 0,9 l
Kawiarka A di Alessi Mame 0,9 l Kawiarka A di Alessi Mame 0,9 l
x zamknij

Kawiarka A di Alessi Mame 0,9 l

a_di_alessi
Jasper Morrison
273.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Pojemność 0,9 l
15 x 10 x 17 cm
Stal szlachetna, szkło
a_di_alessi_AJM30/8
 
Praktyczna Kawiarka tłokowa – idealna do parzenia i podawania kawy w ogrodzie i na tarasie, Ścianki kawiarki ozdobiono motywem kawowych ziarenek, dzięki czemu przyjemniej się po nią sięga, Pokrywa i uchwyt zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, którą dla ładnego efektu wypolerowano na wysoki połysk, Prosta w obsłudze: wyjmujemy tłok, wsypujemy kawę do środka, zalewamy wrzątkiem i dociskamy tłok maksymalnie do dna – fusy zostają na dole, a woda z klarowną kawą u góry, I gotowe!
Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, żywe kolory, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.