Kawiarka Alessi Pulcina 300 ml, czarna

MDL02/6 B Alessi Alessi
456.00 PLN
456,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MDL02/6 B
Wymiary
Pojemność 300 ml
Ø 12,2 cm
Materiały
Aluminium, tworzywo sztuczne
Typ kuchni

Opis produktu

Włoska kawiarka jest niezbędna do przygotowania wyśmienitej kawy w domowym zaciszu. Dodatkowo, pomimo tej samej nazwy, espresso przygotowane w ekspresie ciśnieniowym różni się od tego uzyskanego przy użyciu klasycznej kawiarki. Dlatego też warto powrócić do klasycznej kawiarki i delektować się nie tylko smakiem ale i aromatem wyjątkowego espresso.
Kafeterię można używać na wszystkich kuchenkach, oprócz indukcyjnych.
Marka Alessi zadbała nie tylko o perfekcyjne, techniczne wykonanie włoskiego ekspresu ale także o unikatowe wzornictwo i ergonomiczny uchwyt!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
TD 29.01.2018
świetny zaparzacz, dla jednej osoby wystarcza mniejsza pojemność