Kawiarka Cilio Aida 200 ml

342048 Cilio Cilio
379.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
342048
Wymiary
Ø 9,5 cm
Wysokość 17,5 cm
Materiały
Stal
Typ kuchni

Opis produktu

Kawiarka Cilio Aida to gwarancja przygotowywania kawy najwyższej jakości.

Kawiarka została w większości wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Wygodny uchwyt ułatwia podnoszenie wieczka. Przedmiot posiada niewielkie wymiary - 17,5 cm wysokości i 9,5 cm średnicy. Dzięki temu nie zajmuje dużo miejsca i bez trudu możesz przechowywać go w głębszej szufladzie lub we wnętrzu jednej z kuchennych szafek.

Kawiarka posiada 200 ml pojemności, dzięki czemu możesz przygotować jednorazowo 4 filiżanki kawy. Produkt został przystosowany do wszystkich rodzajów kuchenek, także indukcyjnych. Do kawiarki można dokupić stylistycznie dopasowaną cukiernicę oraz mlecznik.

Cechy produktu:

  • wysokiej jakości wykonanie - stal szlachetna
  • kompaktowy rozmiar
  • możliwość przygotowania 4 filiżanki kawy
  • przystosowana do wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię