Kawiarka do espresso A di Alessi La cupola 150 ml

A9095/3 B A di Alessi A di Alessi
312.00 PLN
312,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
A9095/3 B
Wymiary
Wysokość 22,4 cm
Ø 8,6 cm
pojemność 150 ml
Materiały
Aluminium, tworzywo sztuczne
Typ kuchni
Ograniczenia

Opis produktu

Kawiarka do espresso A di Alessi La cupola 150 ml: stylizowana na dawne czasy i kojarząca się z pompą do wody spotykaną na wsiach w dawnych latach. Srebrne wykończenie, poręczny uchwyt do wygodnego przenoszenia kawiarki na taras i do ogrodu, oraz charakterystyczny bąbelek na szczycie sprawiają, że całość wygląda niesamowicie.
Zaparzacz jest prosty w obsłudze i zaskakuje smakiem kawy, jaką udaje się przyrządzić z jego pomocą. Do dolnej części (odkręcana) nalewa się wody, przykłada specjalne sitko (w komplecie) do którego wsypuje się kawy, zakręca górę, nastawia na kuchenkę i gotowe! - w ciągu kilku minut włoskie espresso można nalewać do filiżanek.
Kawiarkę można używać na wszystkich kuchenkach, oprócz indukcyjnych.

Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Kolekcja: A di Alessi La Cupola

Zobacz kolekcję

Marka

A di Alessi

Projektant

Aldo Rossi w swoich pracach posługiwał się czystymi i prostymi formami, które urozmaicał efektem światłocienia. Jako projektant i architekt postmodernistyczny bardzo wyraźnie nawiązywał do historii, nawet w okresie wczesnej twórczości. W latach 80. stworzył stalowe kafeterie dla firmy Alessi, które formą nawiązywały do budynków architektonicznych. Projektował również dla innych marek, m. in. Pirelli. Duży wpływ na jego prace miał włoski modernizm, a także architektura socrealistyczna, którą poznał w czasie swojego pobytu w Związku Radzieckim. Zginął w Mediolanie w 1997 r. w wypadku samochodowym. 

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
paulo 09.02.2018
Wszystko zgodne z opisem. Wysyłka miała być w następnym dniu- i słowa dotrzymano. Polecam.