Kawiarka do espresso A di Alessi Moka Alessi 300 ml

AAM33/6 A di Alessi A di Alessi
312.00 PLN
312,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM33/6
Wymiary
Wysokość 20,6 cm
Ø 10,4 cm
pojemność 300 ml
Materiały
Aluminium, żywica termoplastyczna
Typ kuchni

Opis produktu

Klasyczna kawiarka do włoskiego espresso, w nowoczesnym wydaniu, które świetnie sprawdza się i w domu i w podróży. Pozwala na przygotowanie za jednym razem aż 300 ml pysznej kawy.
Moka Express jest prosty w obsłudze i zaskakuje smakiem kawy, jaką udaje się przyrządzić z jego pomocą. Do dolnej części (odkręcana) nalewa się wody, przykłada specjalne sitko (w komplecie) do którego wsypuje się kawy, zakręca górę, nastawia na kuchenkę i gotowe: w ciągu kilku minut włoskie espresso zaczyna pachnieć jak żaden inny napój na świecie. Idealne na upały.
Kawiarkę można używać na wszystkich kuchenkach, oprócz indukcyjnych.

Produkty A di Alessi to przede wszystkim radość tworzenia, unikatowe wzornictwo i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię