Kawiarka do espresso Alessi Ossidiana 150 ml

MT18/3 Alessi Alessi
297.00 PLN
297,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MT18/3
Wymiary
Pojemność 150 ml
Ø 8,5 cm
Materiały
Aluminium, żywica termoplastyczna
Typ kuchni

Opis produktu

Doskonała w każdym calu!
Piękna aluminiowa kawiarka Alessi Ossidiana, o objętości 150 ml, do zaparzania espresso po włosku. Wykonana z iście architektonicznym polotem, techniką tzw. odłamywania kolejnych warstw aluminium z cylindrycznego bloku. Całość jest estetyczna, funkcjonalna, posiada wyprofilowaną rączkę za którą zaparzacz wygodnie unosi się do góry oraz specjalną wypustkę, która ułatwia nalewanie do filiżanek świeżo zaparzonej kawy.
Kawiarkę można używać na wszystkich kuchenkach, oprócz indukcyjnych.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Mario Trimarchi uważa, że rysunek pomaga zrozumieć otaczający nas świat. Bardzo często do swoich projektów dołącza ilustrowane historyjki, które pozwalają zgłębić istotę przedmiotu i doskonale obrazują proces twórczy. Jego prace intrygują, zachwycają, a przede wszystkim – inspirują. Trimarchi założył własne studio projektowe „Fragile”, które prowadzi wraz z Fridą Doveil. Do jego klientów należą takie firmy jak Alessi, Artemide, Philips, Serafino Zani oraz Matsushita. Interesują go geometryczne kształty, co znajduje odzwierciedlenie w jego projektach. Poprzez swoją pracę stara się zmieniać ludzkie przyzwyczajenia.

Nagrody

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
tadeusz 22.12.2018
Czy jest DZIŚ dostępna od reki w sklepie? :)

Czerwona Maszyna:
Tak, dzisiaj można ją było kupić "od ręki" w sklepie. Zawsze podajemy prawdziwe informacje o dostępności towaru. W przypadku pilnych zakupów prosimy o kontakt ze sklepem - w okresie przedświątecznym zwiększone są częstotliwości transportu z magazynu głównego do sklepu i jest możliwy odbiór jeszcze tego samego dnia.
5.0
Ewa 21.04.2017
Kafeteria jest po prostu śliczna.