Kawiarka elektryczna na 300 ml Cilio 300 ml

273700 Cilio Cilio
339.90 PLN
339,90 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
273700
Wymiary
Moc 480 W
wysokość 25 cm
pojemność 0,3 l
Materiały
Aluminium

Opis produktu

Klasyczna kawiarka Cilio 300 ml do przygotowywania włoskiego espresso: tu w wydaniu elektrycznym!
Kawiarkę wykonano z trwałego aluminium, które pozwala na idealne zaparzenie kawy. Elektryczna podstawa na której umieszcza się kawiarkę umożliwia korzystanie z niej w domu, w pracy czy w czasie dłuższych wyjazdów. Samo naczynie nie zajmuje wiele miejsca i swobodnie mieści się w wakacyjnym bagażu.
Dolna część to miejsce, w którym woda pod wpływem wysokiej temperatury przesuwa się ku górze, przenikając przez umieszczoną w środku kawę. Część górna to dzbanek, z którego gotową kawę można nalewać od razu do filiżanek. Proste i niezwykle funkcjonalne.

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię