Kawiarka Forever Coco 300 ml, czarna

120525 Forever Forever
159.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
120525
Wymiary
Pojemność: 300 ml
wysokość: 19,5 cm
szerokość: 18 cm
Ø 10,5 cm.
Materiały
Aluminium, tworzywo sztuczne.
Typ kuchni

Opis produktu

Kawiarka Forever Coco w kolorze klasycznej czerni i pojemności 300 ml. Estetycznie żłobiona kawiarka włoskiej marki została wykonana z aluminium, a duży uchwyt oraz mniejszy nad dzióbkiem - z tworzywa sztucznego w białym kolorze. Gra kontrastów sprawia, że makinetka ciśnieniowa wygląda ponadczasowo. Kawiarka składa się z dwóch części. Dolna część to zbiornik na wodę oraz kolba na zmielone ziarna. W górnej części powstaje pod ciśnieniem aromatyczna, czarna kawa. Celebruj codzienny rytuał picia kawy dzięki kawiarce Forever Coco.

Marka

Forever to włoski producent wysokiej jakości akcesoriów do parzenia kawy – od słodkiej mokki, przez lekkie caffe latte, aż po klasyczne espresso. Markę Forever tworzy zespół profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem, który skupia się na dostarczaniu produktów innowacyjnych, stylowych, wydajnych i bezpiecznych. W krótkim czasie włoska marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych w branży, a w ostatnim czasie zyskuje popularność dzięki kawiarkom na indukcję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię