Kawiarka Forever Conny 200 ml

121303 Forever Forever
149.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
121303
Wymiary
Pojemność 200 ml
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Typ kuchni
Ograniczenia

Opis produktu

Stylowa kafeteria do przyrządzania klasycznego, włoskiego espresso (200 ml – wersja max dla 2 osób).
Całość wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej polerowanej na wysoki połysk. Ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego o profilowanym wykończeniu sprawia, że kawiarkę unosi się wygodnie, i nie ma obawy o poparzenie dłoni. Dodatkowo na szczycie znajduje się przycisk ułatwiający otwieranie naczynia od góry, bez dotykania stalowej pokrywki palcami.
Intuicyjna, prosta obsługa: dolna część kawiarki jest odkręcana i do niej nalewa się wody – mniej więcej do poziomu wystającego z boku „bolca”. Następnie wkłada się sitko z kawą (sitko jest dołączone) i dokręca górną część kawiarki. Pod wpływem gorąca woda z dolnej części przesuwa się ku górze, przez zmieloną kawę aż do dzbanka z którego gotową już kawę można nalać wprost do filiżanek.
Można używać na kuchenkach indukcyjnych.

Marka

Forever to włoski producent wysokiej jakości akcesoriów do parzenia kawy – od słodkiej mokki, przez lekkie caffe latte, aż po klasyczne espresso. Markę Forever tworzy zespół profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem, który skupia się na dostarczaniu produktów innowacyjnych, stylowych, wydajnych i bezpiecznych. W krótkim czasie włoska marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych w branży, a w ostatnim czasie zyskuje popularność dzięki kawiarkom na indukcję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię