Kawiarka neapolitańska Officina Alessi 0,33 l

90018 Officina Alessi Officina Alessi
1499.00 PLN
1 499,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90018
Wymiary
Pojemność 330 ml
Materiały
Polerowana stal szlachetna, drewno orzechowe
Ograniczenia

Opis produktu

Z nutką kosmicznych klimatów! Niezwykła kawiarka neapolitańska zaprojektowana z połączenia polerowanej na wysoki połysk, wręcz lśniącej stali szlachetnej i dodatków z drewna orzechowego. Nowoczesność w parze z tradycją i filozofią parzenia doskonałej kawy. Autorem projektu kawiarki jest sam Riccardo Dalisi, który za badania nad zaparzaczem typu neapolitańskiego otrzymał nagrodę Compasso d'Oro w 1981 roku.
Sposób parzenia kawy: wodę gotuje się w zaparzaczu bez dzióbka, a nastepnie odwraca całość do góry dnem, dzięki czemu gorąca już woda spływa przez filtr z mieloną kawą do dzbanka z dzióbkiem i uchwytem. Na koniec wystarczy odkręcić górę i sam dzbanek z kawą można już podać na stół.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ula 23.03.2018
Nie znałam wcześniej takiego sposobu parzenia kawy i muszę przyznać że kawa wychodzi znakomita. Sama kawiarka wygląda intrygująco. Na plus oceniam to, że dzbaneczek z którego serwuje się kawę po zaparzeniu długo trzyma ciepło. Jest trochę zabawy z myciem elementów, ale właściwie podobnie jak z klasyczną kawiarką.