Zaparzacz do kawy Stelton Theo 0,6 l

X-634 Stelton Stelton
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-634
Wymiary
Ø 11 cm (dzbanuszek), 14 cm (filtr)
wysokość 18,5 cm (dzbanuszek), 8,5 cm (filtr)

Opis produktu

Kawiarka przelewowa Stelton Theo została zaprojektowana dla osób, które kochają smak i zapach prawdziwej, wolno parzonej kawy. Zestaw składa się z dzbanka z kamionki oraz lejka filtracyjnego, który ma tylko trzy otwory. Napar jest więc sporządzany powoli, a przez to bardziej aromatyczny. Zestaw o pojemności 0,6 l będzie idealnym rozwiązaniem dla 1-2 osób. Komplet jest wyposażony w specjalną bambusową pokrywkę, która zatrzymuje ciepło oraz silikonowy kołnierz termoizolacyjny, który zapewnia odpowiednią przyczepność i chroni palce przed oparzeniem. Kawiarka na filtry nr 4 (brak w zestawie).

Kolekcja Theo została nagrodzona w 2015 roku iF Design Award.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Nagrody

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
marie 26.01.2018
Muszę przyznać, że dawno nie zdziwiła mnie taka różnica między zdjęciem a wyglądem w rzeczywistości - w sensie pozytywnym!!!! Zaparzacz jest po prostu przepiękny!!! I bardzo solidny - jest pierwszym, którego moje dziecko jeszcze nie stłukło. Wysyłka szybka i bezproblemowa.