Kieliszek do białych win szczepu Sauvignon Blanc Eva Solo 300 ml

541006 Eva Solo Eva Solo
138.00 PLN
138,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
541006
Wymiary
Pojemność 300 ml
Materiały
Szkło dmuchane

Opis produktu

Kieliszek dla koneserów win, którzy cenią sobie pełnię ich wyjątkowego smaku! Pięknie wykonany, z brzegiem charakterystycznie ściętym pod kątem 14 stopni. Taki styl czyni degustację absolutnie wyjątkową. Wydobywa z win szczepu Sauvignon Blanc pełnię walorów smakowych, zapachowych i aromatycznych.
Wysoka jakość dmuchanego szkła i unikalny, dynamiczny projekt, który zwraca uwagę – na romantyczne wieczory, do restauracji, domu i na przyjęcie szczególnych gości.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię