6 Kieliszków do czerwonego wina Holmegaard Cabernet 0,69 l

4303384 Holmegaard Holmegaard
445.00 PLN
445,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4303384
Wymiary
Pojemność 0,69 ml
wysokość 25 cm
Materiały
Szkło

Opis produktu

Eleganckie, pokaźnej wielkości kieliszki należący do wspaniałej kolekcji Cabernet łączącej modernizm z funkcjonalnością. Zaprojektowana przez Petera Svarrera, zwanego Mistrzem Światła ze względu na wspaniałe refleksy świetlne charakteryzujące jego designy. Duża powierzchnia czaszy pozwala wspaniale wydobyć wszystkie nuty czerwonego wina, zaś zwężany wylot gromadzi je ponownie dla maksymalnej intensywności doznań. Kieliszki polecany szczególnie do młodych win, które dzięki napowietrzaniu nabierają miękkości.
Duńska marka Holmegaard słynie z luksusowego szkła, produkowanego od 1825 roku. Niepowtarzalne wzory i najwyższy kunszt wykonania wypływają z tradycyjnych metod dmuchania szkła.
Można myć w zmywarce w temperaturze max. 55 stopni C.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię