Kieliszek do jajka z łyżeczką Raeder Heart

C12341 Raeder Raeder
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C12341
Wymiary
Ø 5 cm
długość łyżki 14 cm
Materiały
Drewno akacjowe, porcelana
Ograniczenia

Opis produktu

Kieliszek do jajka z łyżeczką Raeder Heart to drobny kuchenny gadżet, który pozwoli ci w oryginalny sposób wyrazić sympatię do bliskiej ci osoby.

Zestaw do jajka na miękko składa się z kieliszka zrobionego z surowego drewna akacjowego oraz porcelanowej łyżeczki. Jest to stylowy i oryginalny sposób na podanie śniadania dla bliskiej osoby.

Kieliszek do jajka o średnicy 5 cm ma w podstawie także otwór, w który można wsadzić porcelanową łyżkę o długości 14 cm. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które dodatkowo dobrze wygląda.

Podstawa kieliszka ma wygrawerowane laserowo serce, więc podane w ten sposób śniadanie może wyrazić więcej, niż tysiąc słów.

Cechy produktu:

  • zestaw do jajka na miękko z drewnianą podstawką i porcelanową łyżeczką
  • podstawa wykonana z drewna akacjowego
  • ozdobny symbol serca wycinany laserowo
  • otwór w podstawie do wsadzenia łyżeczki

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię