Kieliszek do piwa Holmegaard Skibsglas 340 ml

4302212 Holmegaard Holmegaard
158.00 PLN
158,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4302212
Wymiary
Pojemność: 340 ml
Wysokość: 15 cm
Materiały
Szkło dmuchane ręcznie

Opis produktu

Kieliszek do piwa Holmegaard Skibsglas 340 ml to lekko wygięty kieliszek na masywnej nóżce sprawi że podane w nim piwo długo pozostanie we właściwej temperaturze. Delikatnie wywinięty brzeg pozwala „oprzeć się” piwnej piance, co zapobiega jej wylewaniu.

Kieliszki z kolekcji Holmegaard Skibsglas łączą w sobie unikatowy design i nieprzeciętny komfort użytkowania. Doskonale wyprofilowana, masywna nóżka wygodnie leży w dłoni i zapewnia bardzo dobrą stabilność. Kolekcja Skibsglas to eleganckie uzupełnienie zastawy stołowej. Kolekcja spod ręki Per Lütkena inaczej nazwana Ship's Glass powstała w 1971 roku należy do najbardziej uznanych klasyków Holmegaard.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię