Kieliszek do prosecco Corkcicle Rose Metallic 235 ml

2408ERM Corkcicle Corkcicle
99.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2408ERM
Wymiary
15 x 6 x 6 cm
Materiały
Stal nierdzewna 18/8 emaliowana

Opis produktu

Kieliszek do prosecco Corkcicle Rose Metallic 235 ml stworzony został z myślą o miłośnikach wytrawnego, włoskiego alkoholu. 
 

Kieliszek o pojemności 200 militrów świetnie sprawdzi się podczas plenerowych imprez jako alternatywa dla kruchego szkła, utrzymując chłodną temperaturę Twojego ulubionego prosecco nawet do 9 godzin! Możesz wrzucić do środka kilka kostek lodu, które dodatkowo ochłodzą Twój napój i sprawią, że będziesz mogła cieszyć się nim jeszcze dłużej. Produkt nadaje się również do serwowania ciepłych napojów, trzymając ich temperaturę do 3 godzin.

Co ważne, dzięki zastosowaniu potrójnej izolacji cieplnej zewnętrzna część kieliszka nie nagrzewa się i nie chłodzi, gwarantując Ci wygodne korzystanie bez odmrażania rąk, lub ich poparzenia. Wyposażone w silikon dno kieliszka zapewnia mu świetną stabilność.

O wyjątkowości kieliszka o wysokości 15 cm stanowi jego różowa, metaliczna powierzchnia, która podkreśli charakter wieczoru panieńskiego lub spotkania z przyjaciółkami.
Produkt nie nadaje się do mycia w zmywarce. 

Pokaż innym, że wpisujesz się w nurt eco i dbasz o naszą planetę, ograniczając zużycie plastiku poprzez wykorzystanie kieliszka wielokrotnego użytku.

Cechy produktu:

  • kolor - różowy
  • materiał - stal nierdzewna 18/8 emaliowana, silikon
  • pojemność - 235 mililitrów
  • czyszczenie - myć ręcznie
  • wysokość - 15 cm
  • średnica - 6 cm

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię