Kieliszek do wina czerwonego Holmegaard Regina 280 ml

4302701 Holmegaard Holmegaard
384.00 PLN
384,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4302701
Wymiary
Pojemność: 280 ml
Wysokość: 19,5 cm
średnica: 8 cm
Materiały
Szkło dmuchane ręcznie

Opis produktu

Kieliszek do wina czerwonego Holmegaard Regina 280 ml to prążkowany kieliszek o smukłym kielichu został osadzony na finezyjnej nóżce, która dodaje mu iście królewskiego charakteru. Idealny do serwowania win czerwonych

Kolekcja Holmegaard Regina została pierwotnie zaprojektowane przez Anja Kj?r dla duńskiej rodziny królewskiej jako prezent na srebrną rocznicę ślubu duńskiej królowej i księcia Consorta w 1992 roku. Kolekcja ma delikatną linię i subtelne zdobienie na powierzchni kieliszków. Wykonana z ręcznie dmuchanego szkła, stanowi jedyną w swoim rodzaju „królewską” rodzinę szkła.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię