Kieliszek do wina Seletti Glass From Sonny 19,5 cm

10665 Seletti Seletti
132.00 PLN
132,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10665
Wymiary
Ø 8,5 cm
wysokość: 19,5 cm
Materiały
Szkło borosilikonowe
Zastosowanie

Opis produktu

Wspaniały kieliszek do wina w całkowicie zaskakującej formie! Zarówno podstawa, nóżka jak i właściwy kielich wyglądają tak, jakby stopiło je rozżarzone słońce. Niesamowity efekt na stole i w dłoni.
Kieliszek wykonano ze specjalnego szkła borosilikonowego, które długo utrzymuje w środku odpowiednią temperaturę i nie matowieje z upływem czasu. Jest również bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania i przy tym lekkie – taki kieliszek idealnie trzyma się w dłoni.
Produkty cenionej na całym świecie marki Seletti powstają pod hasłem „Revolution is the only solution!”. Projektowane z niezwykłą fantazją i włoskim temperamentem, pełne kreatywnych pomysłów: po prostu niepowtarzalne.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię