Kieliszek koktajlowy Holmegaard Fontaine 250 ml

4320648 Holmegaard Holmegaard
148.00 PLN
148,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: do 15 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4320648
Wymiary
Pojemność 250 ml
wysokość 13,5 cm
Materiały
Szkło ręcznie dmuchane
Ograniczenia

Opis produktu

Stylowy, klasyczny kieliszek, będący częścią kolekcji Fontaine, zaprojektowanej przez Michaela Banga. Wykonany z ręcznie dmuchanego szkła, wyróżnia się unikatową bańką na dnie czaszy, która ma być świadectwem prawdziwej wirtuozerii dmuchacza. Idealny do serwowania klasycznych koktajli typu martini czy cosmopolitan, jak również sorbetów i przystawek takich jak… koktajl krewetkowy.
Duńska marka Holmegaard słynie z luksusowego szkła, produkowanego od 1825 roku. Niepowtarzalne wzory i najwyższy kunszt wykonania wypływają z tradycyjnych metod dmuchania szkła.
Nie należy myć w zmywarce.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię