Kieliszek na jajko Lyngby Rhombe Ø5 cm green

201984 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
66.00 PLN
66,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201984
Wymiary
Wysokość 4,5 cm, Ø 5 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Kieliszek na jajko Lyngby Rhombe Ø5 cm green znajdzie zastosowanie w każdej kuchni! Doskonale sprawdzi się podczas śniadania. Ułatwi dostęp do jajka, a także umożliwi jego wyeksponowanie w naprawdę ciekawy sposób.


Kieliszek posiada piękny, wiosenny kolor. Stanowi nie tylko element praktyczny, ale również dekoracyjny. Połączysz go z innymi naczynia z tej kolekcji – to m.in. miski i kubki. Dzięki temu, że kieliszek zajmuje naprawdę niewiele miejsca, z łatwością zmieści się w każdej kuchennej szafce.


Kieliszek na jajko Lyngby Rhombe Ø5 cm green został wykonany z porcelany i ozdobiony wzorem w romby. Został on naniesiony warstwowo techniką reliefu. Jest dzięki temu elegancki i jednocześnie wysoce wytrzymały.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię