Kieliszki na jajko Kähler Hammershøi Poppy Ø5 cm biały 2 szt.

692491 Kähler Kähler
164.00 PLN
164,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
692491
Wymiary
4,5 x 5 cm
Materiały
porcelana
Zastosowanie
Można myć w temperaturze max 55 stopni.

Opis produktu

Kieliszki na jajko Kähler Hammershøi Poppy Ø5 cm białe 2 szt. zostały wykonane z porcelany. Zdobią je pionowe żłobienia oraz akwarelowe obrazki autorstwa duńskiej artystki Rikke Jacobsen, które nadają zestawowi niepowtarzalnego uroku. Zdobione kieliszki same w sobie będą atrakcyjną dekoracją stołu.

 

Kieliszki na jajko Kähler Hammershøi Poppy Ø5 cm białe 2 szt. pozwolą zaserwować jajka na miękko zarówno podczas leniwych weekendowych śniadań do łóżka, jak i rodzinnych spotkań przy stole. Stworzą spójną kompozycję z pozostałymi naczyniami z tej samej serii lub z dowolną białą zastawą stołową. 

 

Kieliszki są przystosowane do używania w kuchence mikrofalowej i mycia w zmywarce w temperaturze do 55 stopni C.

Marka

Historia duńskiej marki Kähler sięga 1839 roku kiedy to Herman Kähler otworzył swój zakład ceramiczny w Næstved. Jednak dopiero, gdy do warsztatu dołączył jego syn, Herman A. Kähler, stał się on znany na całym świecie z unikalnych projektów i ceramiki artystycznej.


Od momentu założenia ponad 180 lat temu firma Kähler jest znana ze swoich klasycznych tradycji ręcznego projektowania. Do dziś szanujemy to dziedzictwo i wyraźne reprodukcje teraźniejszości zbudowanej na przeszłości.


Mimo że Kähler rozwinął się jako kolektyw projektowy z wieloma pokrewnymi artystami, filozofia i podejście pozostają takie same jak zawsze, a mianowicie kontynuują współpracę z niektórymi z największych współczesnych projektantów i rzemieślników.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię