Kieszeń Umage Lounge Around anthracite grey

5402 Umage Umage
319.00 PLN
319,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5402
Wymiary
wysokość: 24 cm
szerokość: 57 cm
głębokość: 3 cm
Materiały
filc syntetyczny, skóra ekologiczna, stal

Opis produktu

Kieszeń Umage Lounge Around w ciemnoszarym kolorze anthracite grey. Przeznaczona jest do zamocowania na sofie Umage Loung Around. Dzięki niej możemy zwiększyć funkcjonalność mebla, wyposażając go w dodatkową przestrzeń - np. do ukrycia różnych przedmiotów. Od teraz pilot do telewizora lub ulubiona gazeta będą na swoich miejscach. Kieszeń wykonana jest z przyjemnego w dotyku filcu syntetycznego, natomiast haczyki ze skóry ekologicznej. W zestawie znajdują się 2 stalowe śrubki, pokryte mosiądzem, które stanowią dyskretną ozdobę sofy i kieszonki.
Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen. Razem ze zmianą nazwy, firma poszerzyła swój asortyment uzupełniając go o meble i akcesoria skandynawskim stylu.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię