Kinkiet Seletti Monkey Hanging czarny

_14921 Seletti Seletti
1333.00 PLN
1 333,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 10 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_14921
Wymiary
Wysokość: 76,5 cm
37 x 20,5 cm.
Długość kabla: 4,5 m.
Materiały
Polyresin.
Zalecane źródło światła
LED E14 ( w zestawie )

Opis produktu

Uważaj, żeby nie dostać małpiego rozumu!
Lampa Seletti Monkey naprawdę przyprawia o szaleńczą chęć jej posiadania! Nieograniczona wyobraźnia projektanta zaowocowała powstaniem dekoracji, która nie tylko szokuje ale i bawi.

Wisząca małpa trzyma żarówkę w łapce niczym pochodnię ... zupełnie tak, jakby chciała oświetlić to, co znajduje się pod nią - może w poszukiwaniu bananów na drzewie? Jeśli pozwolisz tej małpce zamieszkać w swoim domu, wynagrodzi Ci to przywołując senne marzenia o tropikalnych wakacjach.
Lampa nadaje się do użytku zewnętrznego.
Do kolekcji lamp Seletti Monkey zaprojektowano specjalne klosze, dzięki którym małpki można w dowolnej chwili '' udomowić '' i kontrolować światło emitowane przez żarówkę.

Zalecane źródło światła LED E14 40 W, max. 230 V. Żarówka w zestawie.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Joanna S. 15.03.2018
Oj, robi efekt!! Biuro mam urządzane w bardzo stonowanym stylu, i chciałam jednego, widocznego elementu humorystycznego i oryginalnego. Kontrahenci są zawsze pod wielkim wrażeniem i rozmowa od zaczyna się w sympatycznej atmosferze:)