Klin do drzwi Propaganda Mr. P One Man Cry, czarny

1260811 Propaganda Propaganda
55.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1260811
Wymiary
8,2 x 18 x 5,3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zabawny i sarkastyczny klin do drzwi, będący elementem popularnej na całym świecie kolekcji Propaganda Mr. P będącej formą estetycznego żartu z realiów współczesnego życia, korporacyjnego i nie tylko. Tytułowy Pan P. tym razem zaskakuje jako klin do podłożenia pod drzwi, aby się same nie zamykały. Depresyjny mały człowieczek łamie serce leżąc rozpaczliwie w progu i krzycząc, choć nikt go nie słyszy. Absolutnie kultowy przedmiot użytkowy, praktyczny i humorystyczny.
Na tworzywie mogą występować drobne ryski niemające wpływu na wartość estetyczną.

Marka

Markę Propaganda zapoczątkowali w 1994 r. czołowi specjaliści od reklamy, którzy zainspirowani Azją i Tajlandią tworzyli reklamę dla głównych produktów konsumenckich. Z czasem dzięki pikanterii i nieskrywanej śmiałości swoich pomysłów, przerodzili je w konkretne produkty, które dziś bawią, śmieszą, cieszą i natychmiast przyciągają wzrok. Nie tylko do wykorzystania w domach. Absolutnie kreatywne!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię