Klips na bilet parkingowy Angelo Philippi

193211 Philippi Philippi
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
193211
Wymiary
wysokość 2,4 cm
Materiały
Stal niklowana, polerowana

Opis produktu

Wyjeżdżasz z parkingu i w pośpiechu szukasz biletu postojowego... za tobą sznureczek... a Ty szukasz nerwowo - w przegródce między fotelami, w schowkach, pod fotelem...

A wystarczy przyczepić na desce magnetyczny klips i problem zagubionego biletu już się nie pojawi. Dolną część przyklejasz na deskę (ma od spodu taśmę samoprzylepną) i pomiędzy obie części wsuwasz bilet postojowy, ważną notatkę lub po prostu kartkę, na której zanotujesz coś w razie potrzeby.

I w drogę !!!

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Eberhard Woike - projektant, który od dzieciństwa uwielbiał tworzyć różne rzeczy. Dotąd nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie, jak sam twierdzi – bez projektowania nie żyje w pełni. Nie ukończył studiów związanych z designem. Uważa, że dzięki temu jest bardziej kreatywny, wciąż odkrywa nowe ścieżki i osiąga różne ciekawe efekty. Proces twórczy uważa za zakończony dopiero w momencie wprowadzenia nowego produktu na rynek. Wymyślanie najbardziej znanego wzoru „Angelo” zajęło mu zaledwie 10 sekund, natomiast nad kolekcją „Lazy Susi” pracował 10 lat. Zawsze stara się podkreślić prawdziwą istotę przedmiotu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię